Parke Taşlarıyla Çevrenize Renk Katın

Parke Taşlarıyla Çevrenize Renk Katın Sokaklarda ve caddelerde gördüğünüz kilitli parke taşlarını isterseniz kendi mekânlarınız da da kullanabilirsiniz. Çevre düzenlemenizi, oto parkınızı kilitli parke taşı döşetebilirsiniz. Betona ve asfalta göre daha estetik ve kullanışlı olan parke taşı fiyatları bakımından da avantajlıdır.
Değişik renklerde döşeteceğiniz kilitli parke taşı modelleri ve ekonomik kilit taşı fiyatları ile çevrenizin havası değişecek, değeri artacaktır.

KİLİTLİ PARKE TAŞI 

– Otomobil gibi araçların ağırlıklarına dayanıklı olduklarından otoparklarda rahatlıkla döşetebilirsiniz. Park yerlerini belirlemek için beyaz parke taşı döşeterek sınırları belirleyebilirsiniz.
– Buzlanma yapmazlar. Düşme korkusu yaşamadan güvenle yürüyebilirsiniz.
– Betonlara göre parke taşı fiyatları daha ekonomiktir. Bütçenizi zorlamayan parke taşı fiyatları ile parke taşı döşetebilirsiniz.
– Sökülüp, tekrar yerleştirme imkânı sunması bakımından kilitli parke taşı size büyük avantaj sunuyor.

Parke Taşlarının Geniş Kullanım Alanları Bulunuyor

Betona nazaran kilit taşı fiyatları ekonomik ve avantajlı olması sayesinde geniş bir kullanım alanı sunuyorlar. Özellikle yol çalışmalarının çok olduğunu düşündüğünüzde kilitli parke taşının sunduğu avantajı görebilirsiniz. Renk ve desenleriyle göze hoş gelmesi sayesinde bütün yürüyüş yollarında ve kaldırımlarda güvenle parke taşı kullanabilirsiniz.
Sahil yolları, sosyal tesisler, apartman önleri, site çevre düzenlemesinde sıklıkla kilitli parke taşı modellerini görebilirsiniz.

Parke Taşlarını Profesyonellere Döşetin

Apartmanınızın veya sitenizin çevresine parke taşı döşetmek istediğinizde profesyonel bir ekiple çalışmanızın faydası vardır.

Zemin etüdü yapılmadan, teraziye oturtulmadan ve istenilen baskı uygulanmadan döşenen kilitli parke taşlarınız da bir süre sonra kırılmalar, çökmeler yaşanacaktır. Yeniden döşeme yaptıracağınız dan kilit taşı fiyatları size pahalıya gelecektir.

Ortamınızın güzel görünmesini isterken, sorunlarla uğraşmak istemezsiniz. Bu nedenle kilitliparketasi sitesini ziyaret etmenizi öneririz. 16 yıllık bilgi ve tecrübeye sahip profesyonel bir ekip sayesinde güzel ve güvenilir parke taşı döşemesine sahip olacaksınız. Siteyi ziyaret ettiğinizde kilit taşı fiyatları Ankara listesini inceleyebilirsiniz.

Parke Taşlarının Uygulanması

Siz zevkinize göre kilitli parke taşı modeli seçip, gerisine karışmıyorsunuz. Ekip, kilitli parke döşemesi yapmadan önce zemin etüdü yapıyor. Eğer zemin yeterli sertliğe sahip değilse sertleştirme çalışmaları yapılıyor. İşçiler, hızlı ve seri şekilde kilitli parke döşemesini yapıyorlar. Kenarları betonla sıvıyorlar. Taşların üzerine mil kumu serpip, fırçayla taş aralarını dolduruyorlar.

Ekonomik Parke Taşları

2019 yılında işçilik dâhil parke taşı fiyatları 35 liradır. Bütçenizi zorlamayan kilit taşı fiyatları Ankara piyasasının en uygun kilit taşı fiyatları olarak görebilirsiniz. Renkli ve desenli parke taşı fiyatları farklı olmasına rağmen firma sizden fiyat farkı almıyor.

Uzman işçilikle sunulan kilit taşı fiyatları Ankara içine ücretsiz keşif hizmeti de sunuyorlar. Peşin fiyatına taksit avantajıyla birlikte kilit taşı fiyatları ekonominizi sarsmayacaktır.

Özel fiyat avantajlarıyla sunulan kilit taşı fiyatları Ankara ve dışına nakliye ücreti alınıyor. Siparişinize göre kilit taşı fiyatları Ankara ve diğer illere taş ve işçilik dahil 35 TL olarak fiyatlandırılmaktadır.

+90 532 410 66 71