Kilit Taşı Ankara

Zemin Kaplama Kilit Taşı

Kilit Taşı Ankara , içinde çimento esası barındıran, güçlü bir yapıya sahip ve yüksek sertleşme özelliği bulunan bir zemin kaplama malzemesidir. Kilit Taşı Ankara  zemin uygulamaları alışveriş merkezleri, ofisler, galeriler, otopark zeminleri, sanayi kuruluşları ve ev gibi tüm iç ve dış alanlara uygulanabilmektedir. Parlak ve pürüzsüz yapısı, çevre dostu olması ve her kaplama türünün üstüne kolaylıkla uygulanabilir olması. kaplamaların tercih edilme oranını büyük ölçüde arttırmaktadır.

Kilit Taşı kaplamaürünleri uygulama yapılan alanları hijyenik bir yapıya dönüştürmektedir ve uygulama yapılan alan 4 gibi kısa bir süre sonra rahatlıkla kullanılabilmektedir.Zemin kaplamaları arasında en sık tercih edilen ve firmamız tarafından sıklıkla uygulaması yapılan Kilit Taşı kaplamalarını kullanacağınız her ortamı eşsiz ve modern bir görünüme kavuşturabilirsiniz.Uzun yıllardır zemin kaplama konusunda hizmet veren ve sektörde lider konumuna gelmiş firmamızda, Kilit Taşı zemin kaplamaları uygulama alanının, kaplama ürünü ile uyumlu olduğu hemen hemen her alanda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kilit Taşı Ankara  beton ve doğal beton kaplaması konularında da uzmanlaşmış firmamız ile

Kilit Taşı Ankara İle Modern Dokunuşlar

Beton kullanıldığı alana doğal ve modern bir görüntü kazandıran kaplama malzemeleridir. Tasarımı konusunda her hangi bir sınır barındırmayan Kilit Taşı beton kaplamaları, zemin ve duvarlara kolaylıkla uygulanabilmektedir. Ofis, ev, kafe, kültür merkezi, mağaza ve restoran gibi mekanlarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz Kilit Taşı beton, doğal beton kaplaması görünümüyle mekanların yeni bir hava ve eşsiz bir görünüm kazanmasını sağlamaktadır. Firmamız, Kilit Taşı beton uygulamalarını yapmadan önce detaylı bir zemin incelemesi yapmaktadır. Uygulama öncesi yapılacak olan temizleme, astar ya da diğer alt işlemler kaplamanın doğal görünmesi ve renk farklılıkları olmaması adına büyük bir önem taşımaktadır. Uzman bir kadro ile kaplama hizmeti veren firmamız ile iletişime geçerek ücretsiz keşif hizmetinden faydalanabilir ve kaplama fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kilit Taşı  Fiyatları

Kilit Taşı Ankara  kaplamalarının fiyatları, genel olarak uygulama alanının büyüklüğü, kullanılacak ürün fiyatları ve işlem yapacak personel sayısı baz alınarak piyasa koşullarında göre hesaplanmaktadır. Dekoratif amaçlı kullanılan ve her kesime hitap eden Kilit Taşı beton kaplama fiyatları, diğer kaplama türlerine göre değişiklik göstermektedir. Firmamız zemin kaplama fiyatlarını belirlerken, müşterilerine kaliteyi en uygun fiyatlarda sunmayı görev olarak benimsemiş durumdadır.

+90 532 410 66 71