Parke Taşı Fiyatları

Parke Taşı Fiyatları

Parke taşı, kaldırımlardan sokaklara, bahçelere kadar her zeminde çokça rastlanılan ve sert dokusu ile ön plana çıkan bir malzemedir. Parke taşı fiyatları da bu anlamda kullanılan zemine ve taşın çeşitliliğine göre farklı bir dağılım gösterir. Genelde;

  • Damla parke
  • Düz parke
  • Petek parke
  • Prizma parke

Gibi çeşitleri daha çok tercih edilir. Parke taşı fiyatları da bu çeşitlilik etrafında şekillenen bir dağılıma sahiptir. Çeşitli alanlarda kullanılan ve avantajlı olan bir göstergeye sahiptir. Zemini daha düz ve kullanışlı bir hale getirirken estetik açıdan da farklı bir görünümü sizlere sunar. Firmamız bu konuda çeşitli parke içeriklerini aynı çatı altında tutar. Özellikle istediğiniz parke çeşidini ve sayısını belirleyerek bu konuda bizden yardım alabilirsiniz. Parke taşı fiyatları da yine kullanılacak alana ve taşın çeşitliliğine göre sizler için uygun fiyata sunulur. Halka açık olan tüm alanlarda kullanımı kolay olan bu ürünler rahat ve esnek hareket etmenizde sizlere yardımcı olur.

Parke Taşının Avantajları ve Buna Bağlı Fiyatları

Parke taşı cadde ,sokaklarda ve bahçelerde daha canlı ve modern bir görünüm kazandırması açısından ön plana çıkar. Üstelik araba ve bisiklet sürmeniz açısından sizlere yardımcı olur. Yürüyüşlerden koşu alanlarına kadar rahat ve esnek bir hareket alanı sunar. Parke taşı fiyatları bu çeşitli kullanım alanı etrafında uygun fiyat aralıkları ile sizlere sunulur. Özellikle sağladığı lüks görünümü ile bugün birçok alanda kendine yer edinen bir materyale dönüşmüştür. Parke taşı fiyatları da modeline ve çoklu kullanım sayısına göre belirli bir artış gösterir. Bu alanda en pahalı parke taşı modeli olarak kumlamalı parke taşları ön plana çıkar. Ancak bu model tek başına fiyat ölçütünü belirlemez. Bununla birlikte parkenin ölçütü, rengi ve miktarı da bir araya gelerek fiyatı belirler.

Diğer tüm parke taşları için de durum aynıdır. Yani taşın modeli, rengi ve tonu onun fiyatını belirleyen en önemli faktörlerdir. Sadece parke modelinin kendisi belirleyici bir faktör olamaz.  da bu anlamda sizler için çeşitli seçeneklerle sunulur. Firmamız ile farklı seçeneklerde ki parke taşlarına uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Üstelik her biri kaliteli üretimden geçerek sizlerin kullanımına sunulur.  ile ilgili daha detaylı bilgi için sayfamıza göz atabilirsiniz. Sahip olacağınız parke taşı modelleri ile kullanılan alanı baştan aşağıya değiştirebilir ve modern bir görünüm kazandırabilirsiniz.

 

+90 532 410 66 71