Parke Taşı Fiyatları

Kilit parke taşları kullanılacak alana bağlı olarak değişik boyutlarda üretimden geçmektedir. İstek ve ihtiyaçlara uygun, farklı renk ile modeller üzerinden tasarım gerçekleştirilerek montajı yapılır. Teknik özelliklerine bağlı olarak kilitli parke taşı arasından tercih yapılabilir. Daha kolay montaj ve uzun ömürlü yapısı sayesinde günümüzde en çok tercih edilen parke taş çeşitleri arasında yer almaktadır.

Firmamız bünyesinde çok uygun parke taşı fiyatları ile tercih gerçekleştirebilir; isteğe bağlı olarak değişik alanlara uygun şekilde sipariş verebilirsiniz. İster sade ve klasik tasarım ile tek renk üzerinden ister farklı renklerdeki ürünlerden tercih gerçekleştirmeniz mümkün. Böylece kilit parke taşları ile birlikte farklı şekiller ortaya çıkarabilir; mekanı daha güzel görünmesine fırsat verebilirsiniz.

Kilit Taşı Ankara

Ankara ve çevresi için sunduğumuz profesyonel hizmet anlayışımızla, sizlere en iyi kilit taşı ürünlerinin sunmaktan gurur duyarız. Tasarımlarını özel olarak firmamız bünyesinde gerçekleşen kilit taşı çeşitleri, kaliteli yapısıyla uzun ömürlü bir etki sunuyor. Farklı alanlar için güven içerisinde değerlendirebilir; dilediğiniz tasarım altında kilit taşı Ankara çeşitlerini sipariş verebilirsiniz.

Çok daha dayanıklı ve uygun fiyatlı olduğundan dolayı günümüzde değişik alanlar için en çok tercih edilen parke taşları arasında önde geliyor. Kilit parke taşları aynı zamanda değişik şekillerde üretimden geçebilmektedir. Bu sayede bir boz yap gibi montajı gerçekleştirilerek, zeminin yapısına ve büyüklüğüne bağlı olarak tam bir uyum sağlayabilmektedir.

Farklı Alanlar İçin Kullanım İmkanı

Parke taşları günümüzde birçok değişik alan için değerlendirilmektedir.

  • Park alanları
  • Kaldırımlar
  • Belediye tesisleri
  • Apartmanlar
  • Müstakil evler

Mekanın çok daha düzgün, temiz ve sağlıklı şekilde görünmesi, kullanılması açısından parke taşları büyük öneme sahiptir. Ayrıca bu gibi daha birçok değişik alanda kullanım imkanı sağlar. Firmamız bünyesinde ne zaman isterseniz bütçenize uygun kilitli taş fiyatları ile hemen sipariş gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bugüne dek elde ettiğimiz sağlam referanslarla sizlere ayrı bir güven sağlamaktan da gurur duyarız.

Özel ve Profesyonel Montaj Hizmeti

Hangi alan olursa olsun kilit parke taşlarının doğru şekilde montajının gerçekleştirilmesi büyük öneme sahiptir. Herhangi bir oynama yapmadan, birbirine tam uyumlu ve hoş bir görsel yakalaması adına doğru hizmet verilmelidir. Bu konuda kilit taşı ustası çalışanlarımız sizlere en iyi desteği sunuyor. En ufak bir oynama sorun yaşamadan uzun ömürlü parke taşlarını kullanabilirsiniz. Ayrıca dayanıklı yapısı farklı mevsim şartlarına karşı güçlü bir mukavemet sağlamaktadır. Her bütçeye uygun farklı şekillerdeki kilit taşları arasından tercih gerçekleştirebilirsiniz.

Fiyat Listesi

Ölçü Birim Fiyat
16x20x6 Parke Taşı 1/M2 35,00 TL
16x20x8 Parke Taşı 1/M2 38,00 TL
16x20x10 Parke Taşı 1/M2 40,00 TL
19x33x6 Baklava taşı 1/M2 45,00 TL
19x33x8 Baklava Taşı 1/M2 48,00 TL
50x20x10 Bordür Taşı 1/M2 30,00 TL
30×30 Karo Taşı 1/M2 75,00 TL
40×40 Karo Taşı 1/M2 90,00 TL


Ürünlerimiz malzeme işçilik dahil fiyatlarımızdır KDV Dahil değildir.
Call Now Button+90 532 410 66 71