Kilit Taşı Fiyatları

Kilit taşları, diğer peyzaj ürünlerine göre daha ekonomik olmakla birlikte beton ve diğer peyzaj ürünlerine nazaran da son derece dayanıklı ürünleridir. Kilit  taşının betondan daha avantajlı olduğu bir gerçektir. Hem dekoratif hem de işlevsel Kilit  taşı fiyatları beton fiyatlarına göre daha uygundur. Kilit  taşı döşemenin en büyük avantajlarından biri de, uygulama sonrası bölgede oluşabilecek her türlü çökmenin çok kolay bir şekilde düzeltilebilmesi, söküp takmanın çok kolay ve ucuz olmasıdır

 Kilit  Taşı Fiyatları Ankara

 Kilit  taşı 6 cm, 8 cm ve 10 cm kalınlıklarında üretilmektedir. Uygulama yapılacak alanın zemin durumuna göre farklı ölçüleri tercih edebilmek mümkündür. Örneğin bir beton zemin kaplanacak ise, 6 cm boyutunda Kilit  taşı fiyatları gayet uygun olacaktır. Toprak çökmeye elverişli ve riskli bir durumda ise piramit takviyeli 8 ve 10 cm Kilit  taşı modelleri de tercih edilebilir.

 Kilit  Taşının Avantajları Nelerdir?

 Kilit  taşları sadece ekonomik değil, aynı zamanda da uygulamada da birçok avantaja sahiptir. Kilit  taşı modellerinin en önemli avantajları, yerleştirildikten sonra bölgede oluşabilecek bir problem yaşanması durumunda kolaylıkla tamir edilebilmeleridir. Ve bu uygulamalar son derece uygun fiyatlarla yapılmaktadır. Özellikle site bahçelerinde, sosyal alanlarda, parklarda, yol kenarları ve kaldırımlarda sıklıkla bu taşların kullanılmasının sebeplerinden biri de budur.

 Ankara Kilit  Taşı Fiyatları

 Kilit  taşı modelleri özel isteklere göre farklı renk seçeneklerinde üretilmektedir. Normalde renkli Kilit  taşlarının fiyatları standart Ankara kilit  taşı fiyatları ile karşılaştırıldığında metrekare başına ortalama 2 TL daha pahalıdır. Kilit  taşlarında kırmızı, beyaz, gri, sarı gibi renkleri kullanarak peyzaj çalışmalarının daha dekoratif hale getirilmesi mümkündür. Bu renkli Kilit  taşları, kullanıldıkları ortamın havasını pozitif yönde değiştirebilecek ve farklı bir hava katabilecek nitelikte ürünlerdir.

 Kilit  Taşlarının Nakliyesi Nasıl Yapılır?

 Kilit  taşı nakliye işlemleri kamyonlar yardımı ile yapılmakta olup, karayolları genel müdürlüğünce verilen limit, tek seferde 180 metrekare taşıma hakkı ile sınırlıdır. Geçmişte nakliye işlemleri genellikle vinçsiz kamyonlarla yapılıyordu ve boşaltılma işlemleri esnasında Kilit  taşlarının kırılmasına ve çatlamasına neden oluyordu. Ancak şu anda bu boşaltım işlemleri vinçler vasıtası ile yapılmaktadır.

 

 Kilitli Taş Fiyatı

Piyasada Kilitli taş fiyatı metrekare başına ortalama 80 TL civarlarında seyretmektedir fakat bununla birlikte, her firmanın kendi fiyatlandırma politikası olduğundan, fiyatlarda küçük değişimler olabilmektedir. Renkli Kilitli taş da standartlara göre, metrekare başına ortalama 2 TL daha fazla olduğu görülmektedir.

Kilit taşı fiyatları diğer çevre düzenleme ürünlerine oranla daha ekonomik olması ile birlikte beton ve yine diğer çevre düzenleme ürünlerine oranla da son derece de sağlam ve dayanıklıdır. Bizim ile iletişime geçen müşterilerimizden yoğunlukla alıdığımız sorulardan bir tanesi  kilit taşı mı ? beton mu ? daha daha sağlam olur. Kilit taşının betona göre avantajı çok daha fazla diye biliriz. Gerek dekoratif olması gerek kilit taşı fiyatlarının betona oranla daha uygun olması ayrıca kilit taşı döşemelerinin en büyük avantajlarından bir tanesi de uygulama yapıldıktan sonra alanda meydana gele bilecek her hangi bir çökme de yıpranmada aynı taş ile çok kolay ve masrafsız bir şekilde sökülüp takılmasıdır.

Ancan beton da böyle bir avantajınız olduğunu sanmıyorum. Kilit taşı 6 cm 8 cm ve 10 cm kalınlıklarında üretilmektedir. Uygulama yapacağınız alanın zemin kalitesine göre farklı ebatları seçe bilirsiniz. Örnek beton bir zemin ya da tamamen oturmuş bir zemin varsa 6 cm lik kilit taşı fiyatları sizlere en uygun olanı olacaktır. Toprak bir zemin varsa ve çökmeye el verişli ise paypas güçlendirmesi ile birlikte 8 ve 10 cm kilit taşı modelini tercih ede bilirsiniz .

Kilit Taşı Fiyatlarındaki Ödeme Kolaylıkları

Son derece ekonomik olup kredi kartsız ve vade farksız taksit imkanları sunulmaktadır. Ancak beton uygulamalarında ne betondan önce altına serilmesi gerek hasır çelik alımında ne de beton alımında böyle bir seçeneğiniz olmayacaktır.

Kilit Taşı Sağlamlığı

Kilit taşı fiyatları son derece ekonomik olmasının yanı sıra uygulama konusunda da birçok avantajı vardır. Bunlardan en başta geleni parke taşı döşemesi yapıldıktan sonra alanda oluşa bilecek bir alt yapı sorununda kilit taşı modelleri son derece kolay bir şekilde tadilatı yapılır. Ve bu uygulamalar son derece uygun fiyatlarda yapılmaktadır.

Parke taşı fiyatları

Web sayfamızdaki gördüğünüz resimlerin tamamı firmamız mutlu çevre düzenleme ekiplerimizin 2019 yılı referanslarına ait olup tamamında farklı renk seçenekleri mevcuttur. Kilit taşı modelleri özel isteklere göre farklı renk seçeneklerinde üretilmektedir. Renkli kilit taşı modellerinden normalde m2 de 2 TL fark alınmaktadır. Ancak firmamız işçilik dahil uygulamalarında bu farkı siz değerli müşterilerimize yansıt mamaktayız. Sizlerde parke taşı döşemelerinde kırmızı, beyaz, gri, sarı gibi renkler kullanarak çevre düzenleme çalışmasını daha dekoratif bir hala getire bilirsiniz.

 

+90 532 410 66 71