Kilit Taşı Fiyatları

Kilit taşı fiyatları inşaat sektöründe her yıl binlerce m2 imalatı gerçekleştirilen klasik kilit taşı ve diğer modelleri yaşam alanlarımızda dış mekan çevre düzenleme aşamalarında sert zemin çalışmalarında tercih edilebilecek modeller arasında yer alan son derece dayanıklı yapı ürünüdür. Kilit taşı fiyatları diğer ürünlere oranla daha ekonomik rakamlardadır. Peki kilit taşı hangi alanlarda hangi şartlarda uygulanır?

Yaklaşık 20 yıldır Ankara da başta kilit taşı ve diğer çevre düzenleme peyzaj işlerinde mutlu çevre düzenleme unvanımız ile hizmet vermekteyiz ve müşterilerimizden yoğun olarak gelen sorulardan birsi beton mu yaptıralım kilit taşı mı? İlk bakışta her ne kadar beton daha sağlam gibi görünse de kilit taşı uygulamasın betona karşı avantajları daha çok ön plana çıkmaktadır. Peki kilit taşı uygulamasını betondan daha güçlü kılan bu avantajlar nelerdir?

Kilit Taşı Fiyatlarındaki Ödeme Kolaylıkları

Son derece ekonomik olup kredi kartsız ve vade farksız taksit imkanları sunulmaktadır. Ancak beton uygulamalarında ne betondan önce altına serilmesi gerek hasır çelik alımında ne de beton alımında böyle bir seçeneğiniz olmayacaktır.

Kilit Taşı Sağlamlığı

Kilit taşı fiyatları son derece ekonomik olmasının yanı sıra uygulama konusunda da birçok avantajı vardır. Bunlardan en başta geleni parke taşı döşemesi yapıldıktan sonra alanda oluşa bilecek bir alt yapı sorununda kilit taşı modelleri son derece kolay bir şekilde tadilatı yapılır. Ve bu uygulamalar son derece uygun fiyatlarda yapılmaktadır.

Renkli Kilit Taşı Fiyatları

Web sayfamızdaki gördüğünüz resimlerin tamamı firmamız mutlu çevre düzenleme ekiplerimizin 2019 yılı referanslarına ait olup tamamında farklı renk seçenekleri mevcuttur. Kilit taşı modelleri özel isteklere göre farklı renk seçeneklerinde üretilmektedir. Renkli kilit taşı modellerinden normalde m2 de 2 TL fark alınmaktadır. Ancak firmamız işçilik dahil uygulamalarında bu farkı siz değerli müşterilerimize yansıt mamaktayız. Sizlerde parke taşı döşemelerinde kırmızı, beyaz, gri, sarı gibi renkler kullanarak çevre düzenleme çalışmasını daha dekoratif bir hala getire bilirsiniz.

Kilit Taşı Sevkiyat

Kilit taşı taşıma işlemleri tır bazında yapılarak kara yolları genel müdürlüğünün verdiği sınır tek seferde 180 m2 taşıma ile sınırlıdır. Geçmiş yıllarda sevkiyat işlemleri vinçsiz tırlar ile yapılarak damper ile dökülürdü bu da kilit taşı modellerinin kırılmasına, çatlamasına neden olurdu. Ancak şu anda vinçli tırların indirme dahil olarak yapılmaktadır.

Kilit Taşı Fiyatları

Ankara içerisinde parke taşı satışı ve uygulama aşamasında da sizlere hizmet veren firmamız 2020 yılı için kilit taşı +işçilik 1 m2 fiyatı 35 TL olarak belirlenmiştir. Bu rakamlar içesinde kilit taşı, kilit taşı altına serilen tır bazında gelen kilit taşı kumu, işçilik ve kilit taşı uygulaması sonrasında alana vurulan makine dahildir. Sizlerde Ankara içerinde Kilit taşı fiyatı almak ve kaliteli işçilik hizmetimizden yararlanmak için firmamızla iletişime geçe bilirsiniz.

Kilit Taşı Fiyatları

Fiyat Listesi

Ölçü Birim Fiyat
16x20x6 Kilit Taşı 1/M2 35,00 TL
16x20x8 Kilit Taşı 1/M2 38,00 TL
16x20x10 Kilit Taşı 1/M2 40,00 TL
19x33x6 Baklava taşı 1/M2 45,00 TL
19x33x8 Baklava Taşı 1/M2 48,00 TL
50x20x10 Bordür Taşı 1/M2 30,00 TL
30×30 Karo Taşı 1/M2 75,00 TL
40×40 Karo Taşı 1/M2 90,00 TL


Ürünlerimiz malzeme işçilik dahil fiyatlarımızdır KDV Dahil değildir.
Call Now Button+90 532 410 66 71