Kilit Taşı Fiyatları

Kilit taşı fiyatları diğer çevre düzenleme ürünlerine oranla daha ekonomik olması ile birlikte beton ve yine diğer çevre düzenleme ürünlerine oranla da son derece de sağlam ve dayanıklıdır. Bizim ile iletişime geçen müşterilerimizden yoğunlukla alıdığımız sorulardan bir tanesi  kilit taşı mı ? beton mu ? daha daha sağlam olur. Kilit taşının betona göre avantajı çok daha fazla diye biliriz. Gerek dekoratif olması gerek kilit taşı fiyatlarının betona oranla daha uygun olması ayrıca kilit taşı döşemelerinin en büyük avantajlarından bir tanesi de uygulama yapıldıktan sonra alanda meydana gele bilecek her hangi bir çökme de yıpranmada aynı taş ile çok kolay ve masrafsız bir şekilde sökülüp takılmasıdır.

Ancan beton da böyle bir avantajınız olduğunu sanmıyorum. Kilit taşı 6 cm 8 cm ve 10 cm kalınlıklarında üretilmektedir. Uygulama yapacağınız alanın zemin kalitesine göre farklı ebatları seçe bilirsiniz. Örnek beton bir zemin ya da tamamen oturmuş bir zemin varsa 6 cm lik kilit taşı fiyatları sizlere en uygun olanı olacaktır. Toprak bir zemin varsa ve çökmeye el verişli ise paypas güçlendirmesi ile birlikte 8 ve 10 cm kilit taşı modelini tercih ede bilirsiniz .

Kilit Taşı Fiyatlarındaki Ödeme Kolaylıkları

Son derece ekonomik olup kredi kartsız ve vade farksız taksit imkanları sunulmaktadır. Ancak beton uygulamalarında ne betondan önce altına serilmesi gerek hasır çelik alımında ne de beton alımında böyle bir seçeneğiniz olmayacaktır.

Kilit Taşı Sağlamlığı

Kilit taşı fiyatları son derece ekonomik olmasının yanı sıra uygulama konusunda da birçok avantajı vardır. Bunlardan en başta geleni parke taşı döşemesi yapıldıktan sonra alanda oluşa bilecek bir alt yapı sorununda kilit taşı modelleri son derece kolay bir şekilde tadilatı yapılır. Ve bu uygulamalar son derece uygun fiyatlarda yapılmaktadır.

Renkli Kilit Taşı Fiyatları

Web sayfamızdaki gördüğünüz resimlerin tamamı firmamız mutlu çevre düzenleme ekiplerimizin 2019 yılı referanslarına ait olup tamamında farklı renk seçenekleri mevcuttur. Kilit taşı modelleri özel isteklere göre farklı renk seçeneklerinde üretilmektedir. Renkli kilit taşı modellerinden normalde m2 de 2 TL fark alınmaktadır. Ancak firmamız işçilik dahil uygulamalarında bu farkı siz değerli müşterilerimize yansıt mamaktayız. Sizlerde parke taşı döşemelerinde kırmızı, beyaz, gri, sarı gibi renkler kullanarak çevre düzenleme çalışmasını daha dekoratif bir hala getire bilirsiniz.

Kilit Taşı Sevkiyat

Kilit taşı taşıma işlemleri tır bazında yapılarak kara yolları genel müdürlüğünün verdiği sınır tek seferde 180 m2 taşıma ile sınırlıdır. Geçmiş yıllarda sevkiyat işlemleri vinçsiz tırlar ile yapılarak damper ile dökülürdü bu da kilit taşı modellerinin kırılmasına, çatlamasına neden olurdu. Ancak şu anda vinçli tırların indirme dahil olarak yapılmaktadır.

Kilit Taşı Fiyatları

Ankara içerisinde parke taşı satışı ve uygulama aşamasında da sizlere hizmet veren firmamız 2020 yılı için kilit taşı +işçilik 1 m2 fiyatı 35 TL olarak belirlenmiştir. Bu rakamlar içesinde kilit taşı, kilit taşı altına serilen tır bazında gelen kilit taşı kumu, işçilik ve kilit taşı uygulaması sonrasında alana vurulan makine dahildir. Sizlerde Ankara içerinde Kilit taşı fiyatı almak ve kaliteli işçilik hizmetimizden yararlanmak için firmamızla iletişime geçe bilirsiniz.

Call Now Button+90 532 410 66 71