Kilit Taşı

Kilit Taşı

Kilit taşı yani bir diğer adı ile kilit parke taşı, çeşitli dış zemin kaplamalarında kullanılan bir üründür. Parke taşları ve kilit taşları alanında hizmet veren firmamız, farklı renk ve desenlerde kilit taşı seçeneği sunmakta ve zemin kaplamalarınıza yeni bir hava katmanızı sağlamaktadır. Parklardan okullara, bahçelere kadar sayısız alanda kullanılabilen uzun süre kullanılabilir olması ile de sıklıkla tercih edilmektedir. Firmamızda hizmet veren uzman ekibimiz, istediğiniz renk ve desendeki kilit taşlarını, en kısa sürede montajlamakta ve zeminlerinizin yeni bir görsel kazanmasını sağlamaktadır. Kısa sürede monte edilebilen ve bunun yanı sırada oldukça ekonomik olan bu taş modelleri betonun soğukluk etkisinden de kurtulmanızı sağlayacaktır. Ayrıca sökülmek istenildiği takdirde, başka bir alanda yeniden kullanılma özelliğine sahip olmakta ve bu sayede kişilerin bütçesine de büyük bir katkı sağlamaktadır.

Kilit Taşı Kullanım Alanları

Kilit parke   çeşitli zemin kaplamaları sırasında kullanılabilen ürünler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Kilit taşları okullarda, parklarda, bahçelerde, hastanelerde ve yaya yollarında sıklıkla kullanılmaktadır. Kilit taşının bu alanlarda sık sık tercih edilmesinin en önemli nedeni, zeminde oluşan kayganlığı tamamen önlemesi ve su birikintilerine neden olmamasıdır. Ayrıca kullanıldığı alanın estetik bir görüntü kazanmasını sağlayan kilit taşları iş yerleri ve konutların peyzaj çalışmalarında da kullanılmaktadır. Kişiler tekrar kullanılabilir olması nedeni ile de tercih etmektedir. Sizlerde birbirinden farklı renk ve desende mekanlarınıza yeni bir hava katmak isterseniz, alanında yeterli tecrübeye sahip olan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Parke taşı Avantajları

Çeşitli ve birçok farklı zeminin kaplaması olarak kullanılan kilit taşı Ankara  kişilere, büyük avantajlar sağlamaktadır. Ağırlıklara ve darbelere karşı dayanıklı olması nedeni ile cadde ve sokaklarda sıklıkla kullanılan kilit taşları, tüm mevsim koşullarına karşı uyumlu ve dayanıklıdır. Yağmur ve kar gibi oluşumların gözüktüğü mevsimlerde de

herhangi bir olumsuzluğa sebep vermeyen kilit taşları, su birikintilerine sebep olmaz ve kaygan değildir. Farklı renk ve desenlerde üretilebilen kilit taşları, kişilerin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilecek yetiye sahip ürünlerdir. Oldukça ekonomik bir zemin kaplama ürünü olan kilit taşı, kişilerin istediği estetik görüntüyü yakalamasına da yardımcı olmaktadır. Zemin kaplama ürünlerinin en önemli avantajlarından bir diğeri, uzun süre kullanılabilir ve söküm sonrası yeniden kullanılabilir olmasıdır. Her durumda büyük kara geçmenizi sağlayacak parke taşı hakkında detaylı bilgi almak ve ürün çeşitlerimizi incelemek için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

+90 532 410 66 71