Kilit Taşı

Kilit taşı 1m2 ye 36 adet bir palette 15 m2 kilit taşı fiyatları işçilik dahil 35/40 TL aralıklarındadır.

Kilit taşı farklı modellerin ve renk seçeneklerinin bol olduğu otopark, yürüme yolları gibi dış mekanların daha kullanışlı ve dekoratif bir hale gelmesi için betona alternatif olarak tercih ede biliceğiniz bir beton elamanıdır.

Kilit Taşı mı ? Beton mu ?

Kilit taşı fiyatları ve beton atımı fiyatları neredeyse aynı diye biliriz. Ancak kilit taşı döşemelerini beton ile karşılaştırıldığımız zaman kilit taşı döşemelerinin avanjları daha fazla olduğu gözlenmektedir.

•Kilit taşı sökülerek aynı taş tekrar uygulana bilir.

•Kilit taşı fiyatları son derece ekonomiktir.

•Kırılmaya aşınmaya son derece dayanıklıdır.

•Temizlemesi son derece kolay ve kışın kayma yapmaz

Kilit Taşı Ustası Ankara

Kilit taşı döşemesi yapılacak alan taş döşemesi için gerekli şekilde güçlendirilmesi gerekir. kilit taşı ustası zemin güçlendirmelerini muhakak yapmalıdır. Aksi durumlar da toprak zeminlere yapılan uygulamalar muhakak çökecektir. Kilit taşı döşemesi yapılacak zemin toprak ise 065 mıcır serilerek zemin güçlendirmesi yapabilirsiniz . Sıkıştırma işleminden sonra alana laylon sererek toprağın hava almasını keserek aralarından yabani otların çıkmasını engelleye bilirsiniz.

Kilit Taşı Ankara

Kilit Taşı Ankara döşemesi yapılan mekanlarda son derece modern ve estetik olduğu gibi bir o kadar da sağlam olan kilit taşı modelleri bir çok bölgede de uzun vadede kullanım avantajları sunacaktır. Kilit taşı Ankara modelleri baskı bir beton gibi düşüne bilirsiniz. Sıkıştırılma sayesinde kolay kolay aşınma yapmaz araç trafiğinin yoğun olduğu bölgeler de de güvenle tercih edebilirsiniz.

•Otopark zemini

•Park bahçe

Kilit Taşı Fiyatları

Farklı renk seçenekleri olduğu gibi bir çok farklı modeller de de kilit taşı çeşitleri mevcuttur. Bunları alanlara göre sınıflandıra biliriz. Günümüzde en çok tercih edilen model klasik model olan aşık taşı modelidir. En çok tercih edilme sebeplerinden birisi de kilitli yapıya sahip olmasıdır. Uygulama sırasında bir birine kilitlenerek bütün gibi olur ve bu da açmaları kaymaları engeller araç manevralarında açılmadan yerini korur ancak diğer modeller de kilit yapısı olmadığı için sağlam olmayan zeminlerde açmalar meydana gele bilir onun için otopark alanlarında sizlere önerimiz klasik killit taşı modelleri olacaktır. Kilit taşı fiyatları Ankara için bizi arayın

• Kilit Taşı 6/8 cm fiyatları işçilik dahil 35/40 TL

• Elips Taşı 6/8 cm malzeme işçilik dahil fiyatı 40/45 TL

• S Taşı 6/8 cm Fiyatı işçilik dahil 35/40 TL

• Üç Boyutlu 6/8 cm fiyatları 40/45 TL

• •Sekizgen 8 cm fiyatı 40/45 TL

Kilit taşı fiyatları işçilik dahil de alanlara göre ve metraja göre farklılık göstermektedir. Bunun nedenlerinden birisi de tek seferde 187 m2 taşıma sınırı olmasıdır.Kilit taşı nakliyeleri vinçli yapıldığı için Ankara içerisinde minumum 700 TL maksimum 1.000 TL aralıklarındadır. Bu nedenlerden fiyatlarda farklılıklar gösterilmekdir.

Kalitesiz İşçilik Kalitesiz Parke Taşı

Kilit taşı kalitesi kadar da döşeme ustası da önemlidir. İşin ehli ustalar ile çalışmak sizlerin avantajına olacaktır. Kötü bir işçilik taş üzerinde su birikimlerine parke taşlarında esnemeler gibi sorunlara neden olacaktır. Bu tarz sorunları yaşamamak için zemin tesviyesi yaparken yani parke taşı altına serilen kum ile mastarlama işlemleri yapılırken meyil yani su giderleri ayarlanması için mastar ustası tam profesyonel olması gerekir. Parke taşı döşeme işlemlerinden sonra mutlaka taş üzerine silindir makinesi vurulması gerekir. Sizlerde Ankara içersinde kilit taşı almak ve uygulama hizmetleri için 0532 410 6671 hemen arayarak bigi ala bilirsiniz .

Amatör İşçilik
Call Now Button+90 532 410 66 71