Parke Taşı Fiyatları Ankara

Parke taşı fiyatları Ankara diğer peyzaj ürünlerine göre daha ekonomik olmakla birlikte beton ve diğer peyzaj ürünlerine nazaran da son derece dayanıklı ürünleridir. Parke taşının betondan daha avantajlı olduğu bir gerçektir. Hem dekoratif hem de işlevsel Parke Taşı Fiyatları beton fiyatlarına göre daha uygundur. Parke taşı döşemenin en büyük avantajlarından biri de, uygulama sonrası bölgede oluşabilecek her türlü çökmenin çok kolay bir şekilde düzeltilebilmesi, söküp takmanın çok kolay ve ucuz olmasıdı

2021 PARKE TAŞI FİYATLARI 

Parke taşı 6 cm, 8 cm ve 10 cm kalınlıklarında üretilmektedir. Uygulama yapılacak alanın zemin durumuna göre farklı ölçüleri tercih edebilmek mümkündür. Örneğin bir beton zemin kaplanacak ise, 6 cm boyutunda  gayet uygun olacaktır. Toprak çökmeye elverişli ve riskli bir durumda ise piramit takviyeli 8 ve 10 cm parke taşı modelleri de tercih edilebilir.  Parke taşları sadece ekonomik değil, aynı zamanda da uygulamada da birçok avantaja sahiptir. Parke taşı modellerinin en önemli avantajları, yerleştirildikten sonra bölgede oluşabilecek bir problem yaşanması durumunda kolaylıkla tamir edilebilmeleridir. Ve bu uygulamalar son derece uygun fiyatlarla yapılmaktadır. Özellikle site bahçelerinde, sosyal alanlarda, parklarda, yol kenarları ve kaldırımlarda sıklıkla bu taşların kullanılmasının sebeplerinden biri de budur.

  • Parke taşı sökülerek tekrar aynı alana uygulana bilir
  • Parke Taşı fiyatları oldukça ekonomiktir
  • Temizlemesi son derece kolay olup kayma donmaya karşı dayanlıklıdır.

RENKLİ  KİLİT TAŞI

Renkli kilit taşı modelleri özel isteklere göre farklı renk seçeneklerinde üretilmektedir. Normalde renkli parke taşlarının fiyatları standart  ile karşılaştırıldığında metrekare başına ortalama 2 TL daha pahalıdır. Parke taşlarında kırmızı, beyaz, gri, sarı gibi renkleri kullanarak peyzaj çalışmalarının daha dekoratif hale getirilmesi mümkündür. Bu renkli parke taşları, kullanıldıkları ortamın havasını pozitif yönde değiştirebilecek ve farklı bir hava katabilecek nitelikte ürünlerdir.

  • BEYAZ PARKE TAŞI
  • KIRMIZI PARKE TAŞI
  • SARI PARKE TAŞI
  • GRİ PARKE TAŞI
  • SİYAH PARKE TAŞI

 Nakliyesi Nasıl Yapılır?

  • Parke taşı nakliye işlemleri kamyonlar yardımı ile yapılmakta olup, karayolları genel müdürlüğünce verilen limit, tek seferde 180 metrekare taşıma hakkı ile sınırlıdır.
  • Geçmişte nakliye işlemleri genellikle vinçsiz kamyonlarla yapılıyordu ve boşaltılma işlemleri esnasında parke taşlarının kırılmasına ve çatlamasına neden oluyordu. Ancak şu anda bu boşaltım işlemleri vinçler vasıtası ile yapılmaktadır.

İŞÇİLİK DAHİL PARKE TAŞI FİYATI 

Güncel parke taşı fiyatları Piyasada Parke Taşı Fiyatları Ankara metrekare başına ortalama 80/90 TL civarlarında seyretmektedir fakat bununla birlikte, her firmanın kendi fiyatlandırma politikası olduğundan, fiyatlarda küçük değişimler olabilmektedir. Parke Taşı Fiyatları Ankara

 

 

+90 532 410 66 71