Kilitli Parke Taşı Fiyatları

Kilitli parke taşı fiyatları modelleri genelde gri, ve kırmızı renklerde uygulanmaktadır. Farklı renlerde parke taşı modelleri için üretici firmadan özel üretim olarak isteye bilirsiniz. Renkli parke taşları ile gri taş arasında m2 de 1/2 TL gibi cüzi rakamlar bulunmaktadır.

Kilitli Parke Taşı Kullanım Alanlaları

Kilitli parke taşı farklı model ve renklerde dış mekanların sert zemin çalışmalarında tercih edilmektedir. Bunlar arasında otopark alanları başta gelmektedir.

  • Otopark zemini araç trafiğine maruz kalan bölgelerde sağlam bir zemine yapılan işçilik ile sorunsuz bir kullanım avantajı suncaktır. Kayma yapmaz kesinlikle tozlanmaz, yıkanıla bilir ve ağır yüklü araçlar üzerinden geçmesi kesinlikle sorun olmaz
  •  Site çevre düzenlemesi kilitli parke taşı modelleri sitelerin otopark düzenlemesinde ve yürüme yolu gibi alanlarında da uygulanır beton dan daha fazla kullanışlıdır.
  • Hobi bahçesi hobi bahçelerinin ev etrafında ve otopark alanlarında uygulanan parke taşı bahçe çevre düzenlemesinde oldukça dekoratif olacaktır. Ancak hobi bahçelerinde toprak zemin üzerine uygulama yerine zemin güçlendirmesi yapılması gerekmektedir.

Kilitli Parke Taşı Modelleri 

  • Yürüme yolları belediye kaldırımlarında ve büyük sitelerin yürüme yollarında renkli kilitli parke taşı modelleri uygulaması oldukça şık bir görüntü sunacaktır. Kilitli parke taşı modelleri 6 / 8 ve 10 cm gibi 3 farklı boyutta üretilmekle beraber özel isteklere bağlı istenilen renkler de de üretilmektedir.
  • Bu yer kaplama taşı modellerinde de kalite oldukça önemlidir. Kalitesiz taş uygulandıkdan çok kısa zaman sonra deformeler çatlamalar meydana gelecektir. Seçim yaparken parke taşı üreticisinin Tse belgelisi olmasına dikkat etmelisiniz.

Kilit Parke Taşı Fİyatları 

Kilitli parke taşı beton ve diğer zemin kaplama taşları arasında en ekonomik olan parke taşı modelleri ucuz olduğu kadar da diğer ürünlere karşı daha uzun ömürlü diye biliriz. parke taşı fiyatları ne kadar ?

  • Malzeme + işçilik dahil hizmet veren firmamız işçilik dahil hizmetlerde sizlere ödeme kolaylıklarının yanı sıra profesyonel bir şekilde de hizmet vermektedir.
  • Kilit taşı fiyatları ise 200 m2 üzeride 80/90 TL aralıklarındadır. Ancak 200 m2 altında işleriniz için fiyatlandırma yerinde yapılmalıdır.
  • Kilitli Parke Taşı Fİyatları Ankara içi 2022 Parke taşı fiyatları, Kilitli Parke Taşı İşçilik Fiyatları için Bizi Arayın
Call Now Button+90 532 410 66 71