0543 621 8077     0543 621 8077
kilitliparke@gmail.com     Talep Formu
0543 621 8077     0543 621 8077     kilitliparke@gmail.com     Talep Formu
Profesyonel Kilitli Parke Taşı!

Parke taşı Parke taşı fiyatları

06 Mart 2018     444 Görüntüleme

Parke taşı parke taşı  fiyatları Ankara parke taşı gibi aradığınız etiketlerde bütün bu bilgileri web sayfamızda bula bilirsiniz yaşam alanlarımızda oldukça önemli bir hale gelen çevre düzenleme çalışmaları sırasında otopark zeminleri, yürüme yolları gibi alanlarda tercih edilen bir beton elamanı olan parke taşı modeli her ne kadar yeni model derkor taşlar üretilsede 2015-2016 yılları arasında türkiye istatistik kurumu verilerine göre belediye ve özel mülk çevre düzenleme çalışmalarında en çok tercih edilen model aşık modelli parke taşı modeli olmuştur. Peki tarihçesi çok uzun yıllara dayanan bir çok farklı modeller olmasına ragmen günümüzde en çok tercih edilen model olması sebepleri nelerdir ?

 

parke taşı fiyatları oldukça ekonomikdir.

 

Parke taşı herhangi bir alt yapı sorununda sökülüp tekrar uygulanmaktadır.

 

Parke taşı uygulamasında farklı renklerde desen verile bilir.

 

Parke taşı kilitli yapısı sayesinde otopark alanlarında açılma yapmadan uygulana bilir.

 

Parke taşı kolay temizlenir ve oldukça uzun ömürlüdür.

 

Parke taşı yaptırmaya karar verdiğinizde dikkat etmeniz gereken en önemli detay TSE belgeli ürün almak olmalıdır. Merdiven altı ürünlerin ömrü çok kısa olmakla beraber kısa bir  zaman sonra alanda kum yığıntıları görmeniz mümkün dür.

 

Bir başka detay ise uygulama yapılacak alan nasıl ? Parke taşı kesinlikle toprak zemine uygulanmaz mutlaka çökmeler meyadana gelecektir.Zemin sağlamlığı da bu işin püf noktası diye biliriz. oturmamış bir zemine mıcır serilerek sıkıştırma yapılması parke taşının ömrünü uzatacaktır.

 

Parke taşı uygulanmış bir alana kış aylarında tuz dökülmesi taş ne kadar kaliteli olursa olsun ömrünü kısaltacaktır.

 

Parke taşı fiyatları bütün üreticeleride neredeyse aynı fiyatlarda dadır. Ankara da TSE belgeli parke taşı üretim alanları çubuk ilçesinde yapılmaktadır. Ancak yukarıda da belirtimiz gibi uygulama fiyatları alanlara göre farklılık göstere bilir. Ankara parke taşı uygulama dahil 2017 yılı fiyatları 25 TL 30 TL arasında degişmektedir.

 

Ankara parke taşı

Ankara parke taşı fiyatları

Ankara parke taşı ustası

Ankara parke taşı firması

Ankara parke taşı döşeme gibi ve diğer çevre düzenleme işlernizde sizlere Ankara içerinde ücretsiz keşif ekibi hizmetide sunan firmamız malzeme + işçlik 25 TL ve garantili hizmet sunuyor. 

 

parke taşı ankaraBİLGİLENDİRME

 

 

NEDEN KILITLIPARKETASI.COM
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER