0543 621 8077     0543 621 8077
kilitliparke@gmail.com     Talep Formu
0543 621 8077     0543 621 8077     kilitliparke@gmail.com     Talep Formu
Profesyonel Kilitli Parke Taşı!

Özkul Kilit taşı fiyatları

05 ޞubat 2018     3527 Görüntüleme

Park ve bahçe kullanımlarında, kaldırımlarda, yürüyüş yollarında çok daha dekoratif, ekonomik ve hızlı yapılışları ile tercih edilen Özkul kilit parke taşıçevre ile bütünlük sağlamaktadır. Doğal ortam ile iç içe geçen yapısı ile kaplama malzemesi olarak tercih edilen bu taşlar farklı renk ve şekillerde üretilebiliyor. Zarar gördükleri anda çok pratik bir şekilde sökülür ve yeni modellerinin montajı da yanı hızla takılır. Bütün halinde döşenmeyen bu taşlar, parça parça üretildikleri için hasar alan kısmın değiştirilmesi ile zararın tamamen giderilmesi söz konusu olacaktır. Bu da maliyet açısından çok önemli tasarruflar sağlayacaktır. Genel olarak bakıldığında da uzun ömürlü olan bu taşların maliyet bakımından oldukça az masraf oluşturduğu görülmektedir.

            Soğuk ve sıcak hava şartlarına karşı yüksek dayanıklılık sunmasının yanında estetik ve sağlam bir yapıya sahip olmaktadırlar. Yerli olarak üretilen bu malzemeler monte edildikleri ortama çok kolay bir şekilde uyum sağlarlar. Yeni ve eski malzemeler arasında herhangi bir fark olmaz. Bu da onarım sonrasında renk, doku ya da desen farklarını ortadan kaldırmaktadır. Her türlü yüke dayanabilen Özkul kilit taşı fiyatları döşeme esnasında doğru özelliklerde monte edilirse adeta sanat eserine dönüşebilir. Bu da modern şehir düzenlerinde tercih edilen kullanımlar arasında olmaktadır. Yer döşeme taşları arasında en çok tercih edilen kilit taşlar, marka değeri baz alındığında farklı fiyat aralıkları yer alabilir. Dikkat edilmesi gereken başlık döşeme yapılacak alan gevşek bir semin ise alt kısmı kırma taşlar ile sertleştirilmelidir. Bunun haricinde her zemine pratik bir şekilde uygulanabilir. Uygulama alanlarında şık bir duruşa sahip olan bu taşlar, yapılan çalışmalar sayesinde bulunduğu alana değer kazandıracaktır. Koyu kırmızı  özkul kilit taşı fiyatları modelleri kullanılarak desenler elde edilebilir ve figür çalışmaları uygulanabilir. Bina kullanımları için yapılacak otopark, bahçe alanlarında bu tarz taşlar tercih edebilirsiniz.

            Fiyat oluşturmak için döşeme yapılacak alanda yapılan ölçümler sonrasında genel olarak brüt masraflar hesaplanır. Döşeme yapılacak alanlarda hangi modelin yapılacağına karar verilir ve döşeme yapılmadan önce bu tasarımlara uyumlu olarak hazırlanan planlar ile döşeme uygulamalarına başlanır. Bu taşları kaldırım şeklinde tamamlayacak olan bordür taşı da kullanılabilir. Bu bordür taşları içerisinde örgülü, tombul ya da tek taraflı modelleri ile de döşeme yapılacak olan Özkul kilitli parke taşımodellerine uyum sağlanabilir. Modern şehircilik planlamalarında tercih edilen bu taşlar adım adım döşenmektedir. Bu şekilde istediğiniz desenin elde edilmesi mümkündür. Kullanım alanlarına göre farklı renk ve model taşlar tercih edilerek çok özel tasarımlara imzalar atılabilir. Kullanıldıkları alanlarda düzen ve estetik özelliklerinin yanında dayanıklı özellikleri ile de avantajlı olacaklardır. Bireysel alanda ya da kurumsal alanlara ihtiyaçlara cevap verebilecek ölçüde hizmetler sunulmaktadır. Dekoratif özellikleri ile mekanlarda oldukça modern görünümler oluşturacaklardır. kaynak https://www.kilitliparkeankara.com/

Özkul kilit taşı fiyatlarıBİLGİLENDİRME

 

 

NEDEN KILITLIPARKETASI.COM
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER