0543 621 8077     0543 621 8077
kilitliparke@gmail.com     Talep Formu
0543 621 8077     0543 621 8077     kilitliparke@gmail.com     Talep Formu
Profesyonel Kilitli Parke Taşı!

Kilit taşı

06 Mart 2018     631 Görüntüleme

Estetik görünüm ve kolay uygulama kolaylıkları bakımından kilitli parke taşlarının kullanım alanları çok fazladır. Özellikle kaldırım taşı olarak bilenen bu özel taşın farklı alanlarda da kullanımı vardır. Belediyelerin özellikle tercih ettiği Kilit taşı ürünleri kaldırım, yerleşim içi yollar, park ve yürüyüş yollarında kullanılmaktadır.  Şehirleri planlamada mimari uygunluk, alt yapı,  sosyal tesisler gibi ihtiyaçlar önceliklidir. Detaylar ve ayrıntılar bu noktada çok değerlidir. Kilitli parke taşları detay gibi görünebilir. Bu ürünlerin estetik olarak sunmuş oldukları çok fazladır. Farklı şekillerde üretilen bu ürünler bambaşka sunumları bizlere kazandırmaktadır. Renk olarak çok çeşitlidir. İlgili alanın genel renk durumuna göre seçim yapabilir ve kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

En çok kullanım alanı olarak kaldırım yollarını söyleyebiliriz. Tüm şehirlerimizde, ilçelerimizde, kasabalarımızda ve her türlü yerleşim yerlerinde kaldırım olmak zorundadır. Kaldırım yollarının yayalara özel bir kullanım yolu olduğunu biliyoruz. Bu yolların yapımında düz asfalt malzeme kullanılmaz. Bu yolların yapımında özel Kilit taşı ürünleri çok daha fazla tercih edilmektedir. Bu ürünlerin tercih edilmesinde pek çok neden bulunmaktadır. Öncelikle çok sağlam ve dayanıklıdır. Uzun kullanım ömrü vardır. Kırılma ve çatlama gibi durumlar söz konusu olmaz. En büyük avantajı kolay uygulama özelliğidir. İyi bir parke taşı ustası ile çok hızlı bir uygulama yapılabilmektedir. Kullanılan taşlar parça halindedir. Ortalama on cm uzunluğunda olan bu ürünler kilitlidir. Birbirine geçmeli şekilde uygulaması yapılır ve bu yönden çok sağlamdır. Kolay sökülebilmesi önemli bir avantajıdır. Uygulama yapılan alanın alt yapısında bir sorun olabilir. Zeminin sökülmesi ve ilgili yerin kazılması gerekebilir. Bu noktada kilitli parke taşları hemen ve hızlı bir şekilde sökülebilmektedir. Sökülme aşamasında ürünlere hiçbir şekilde zarar gelmez. Kaldırılan parke taşları düzgün bir şekilde istiflenir ve sorun giderildikten sonra aynı yere uygulaması yapılabilir. Bu sayede önemli bir maliyetten kurtulmuş olursunuz. Bu özelliğinden dolayı belediyelerin en çok tercih ettiği ürünlerdendir. Kaldırım yollarının yanında şehir içi araç yollarında da tercih edilir. Esnafların, dükkanların olduğu ve araçların geçmesi gereken yollarda bu taşlar mükemmel bir estetik sunmaktadır. Pek çok yerde karşımıza çıkan uygulamalardır. Yine aynı şekilde park ve bahçe uygulamaları içinde önemli bir malzemedir.

Yukarıda da bahsettik. Uygulama alanı çok fazladır. Bu anlamda Kilit taşı alımlarınızı alternatif pek çok firma üzerinden alabilirsiniz. Üretici ve satıcı firma çok fazladır.  Özel fırınlanmış kilitli taşların sağlamlıkları çok iyidir. Bunun uygulanmasında uzmanlık gerekir. İşi bilen iyi bir ustaya ihtiyacınız olacaktır. Bu anlamda çok sayıda usta firmamız bünyesinde mevcuttur. Kilitli parke taşı ihtiyaçlarınız ve uygulama ustası taleplerinizi tam olarak karşılıyoruz. Bu konuda bizi hemen arayabilirsiniz. İlgili alanınız için keşif hizmetimiz ücretsizdir. Daha fazla bilgi için bizi telefonla arayabilirsiniz.

Kilit taşıBİLGİLENDİRME

 

 

NEDEN KILITLIPARKETASI.COM
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER