0543 621 8077     0543 621 8077
kilitliparke@gmail.com     Talep Formu
0543 621 8077     0543 621 8077     kilitliparke@gmail.com     Talep Formu
Profesyonel Kilitli Parke Taşı!

Kilit taşı ustası

06 Mart 2018     1295 Görüntüleme

Çevre düzenlenmesinde kullanılan kilitli parke sistemleridir. Çevre bakanlığınca uzun vadeli kullanım sağlanan kilitli taş sistemleridir. Bu taşlar küp şeklinde yapılır. Bazen farklı stilleri olan kilit parke taşlar son derece kalitelidir. Bu ürünler belirli boyutlarda tasarlanır. Ünlü ustalarca farklı oluk taşlarının yapısından oluşan dekoratif taşlardır. Dekoratif amaçlı kullanılan bu taşlar farklı ölçülerde en ve boy uzunluklarında değişen yapıda satışa sunulurlar. Kilit taşları yerin köşebent şekillerine göre Kilit taşı ustası tarafından belirli standartlarda yapılmaktadır. Kilit taşı ustası müşteri isteklerine göre farklı boyutlarda kesim ve tasarım yapar. Bu taşlara özel işçilikler uygulanır.  Yapısına uygun olarak değişir. Farklı renkler bulunan bu ürünlerde belirli ağırlık vardır. Bu taşların farklı adet bazında ve değişen stillerde ve farklı ağırlık bazında satışı yapılır. Yol içerisinde olan asfalt düzenlemesinde, bahçe düzenlemelerinde kullanılır. 

Kilit taşı ustaları yollarda kullanılması üzerine faklı bordürlerde kilit taşları üretirler. Bu taşların belirli çeşitleri vardır. Refüj sistemlerinde kullanılan ve detaylı kesimi olan taşlar kilit taşı ustaları tarafından daha özenli yapılır. Çevre düzenlenmesinde dekoratif süslemelerle ve modellemelerle yapılan bu sistem son derece farklı makinelerden üretilir. Dünyaca ünlü olan kilit taşı ustası işi özenerek ve büyük ilgi vererek yaparlar. Çevre düzenlenmesinde insanların yürümesini kolay hale sokacak asfalt çalışmalarda kullanılır. Bu taşlar, küp, orkide, kilit parke taşları gibi olan farklı şekilde üretilir. İnsanları mağdur etmeyecek şekilde özenle hazırlanması gereken ürünlerdir.

Prizma desenlerle karmaşık süreçlerden uzak olan farklı ebatlarda üretilen ürünlerdir. Dekoratif şekilleri özenle yapılan ürünlerdir. Çevrede olan asfalt düzenlemelerinde bu taşlardan Kilit taşı ustası özel işçilikleriyle farklı renkler kullanılabilir. Bu renkler oldukça ilgi çekici durmaktadır. Bu renklerde olağanüstü olan desenler kullanılarak daha modern işçilikler yapılır. Belediye işçiliklerinde istenilen yerlere ustalar montaj yapabilir. Montaj yapmak için gerekli malzemeleri tedarik etmek gerekir. Yer döşemesinde beton için gerekli olan yapı malzemelerini almak gerekir. Bu anlamda alt yapı çalışmalarını hızlıca tamamlayan kilit taşı ustaları birbirleriyle uyumlu olacak taşları birleştirerek yapıyı tamamlarlar.

Son zamanlarda yuvarlak desenleri olan bu taşlar apartman girişlerinde oldukça modern durmaktadır. Kilit taşı ustası müşteriye uygun olan imalatı yapar. Bir mekânda dış cephe düzenlenmesinde oldukça fazla kullanılan taş çeşitleridir. Aynı ev içiverişinde kullanılan kilitli parke sisteminde üretilen ürünlerdir. Kilit taş ustalar birbiriyle uyum içinde olan ürünleri üretilir. Uluslararası standartlarda yapılması gereken bu ürünlerde Kilit taşı ustası baklava desenli olan modelleri yaparak müşteri dikkatlerini çekebilir. İnsanların hayatlarını kolay hale sokmak açısından Kilit taşı ustası en farklı işçiliklerle üretim yaparlar. Ustalar çevre düzenlenmesinde prizma şeklinde olan orkide desenli değişken taşları yaparlar. Bu aşamada oldukça zor olan üretimler prizma ve içeri buruk desenlerle yapılır. BİLGİLENDİRME

 

 

NEDEN KILITLIPARKETASI.COM
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER