0543 621 8077     0543 621 8077
kilitliparke@gmail.com     Talep Formu
0543 621 8077     0543 621 8077     kilitliparke@gmail.com     Talep Formu
Profesyonel Kilitli Parke Taşı!

Kilit taşı fiyatları Ankara

06 Mart 2018     910 Görüntüleme

Son yıllarda bizler dahil bir çok beton ürünleri üreticisi yapan firmalar değişik modellerle kilit taşı üretimi yapmaktadır ve farklı kentlerde bu kilit taşı kullanımı çok yaygın olmakla beraber gittikçe kilit taşına olan rağbet büyümektedir, mesela kilit taşı fiyatları Ankara kullanımında çok yaygın olan bölgelerimizden biridir. Diğer bölgelerde de kilit taşı kullanımı gittikçe artmaktadır. Teknolojik makine ve sağlam malzemelerle karışık yapılmış harçlarla yapılan kilit taşı bir çok renk ve desen modelleri ile büyük ilgi görmektedir.

Kent mimarisine uygun döşenen kilit taşı, döşenmiş olduğu alanda çok şık bir görüntü sağlar. Özellikle eskiden asfalt olan bir bölgeye döşendiğinde kilit taşı farkını doğal güzelliğiyle ve şıklığıyla hemen fark edebilirsiniz.

Kilit taşı üretimi farklı ölçülerde olduğu gibi de farklı renk ve modellerle de olmaktadır, kilit taşının bir özelliği ise birbirine kenetlenen taşlar üzerinden geçen tüm ağırlıklara rağmen birbirine kenetlenerek kalmalarından dolayı asla yerlerinden oynama yapmazlar.

Kilit Taşı, büyük iş merkezleri, eğitim merkezleri, hastane, bahçe dekoru, sokak ve caddelerde en çok kullanılan üründür. Çok fazla dayanaklı olması, döşeneceği alan için istenilen ölçülerde kesilebilmesi ve çok çabuk zarar görmemesinden dolayı özellikle şehir planlamalarında ilk tercih üründür.

En Çok Kilit Taşı Kullanılan Yerler

Büyük, küçük otopark zemin döşemelerinde

Eğitim merkezleri, okullarda

Hastane çevresi ve tüm bölgelerinde

Şehir düzenlemesinde cadde ve sokaklarda

Kaldırım ve bahçe düzenlemesinde rahatça kullanılabilir. Kilit taşları kullanım alanları sayamadığımız derecede bir çok yerde rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Kilit taşı her türlü oluşabilecek doğa şartlarına dayanıklı olması, çok fazla ağır yükleri üzerinde zarar görmeden barındırması, döşendiği yerde görünüş kirliliği oluşturmayacağı için ayrı bir kullanıma sahiptir. Kilit taşı döşendiği alandan istenildiği zaman sökülebilir ve farklı kilit taşı ile değiştirilebilir. Buda kilit taşının ne kadar sağlıklı ve geri dönüşümlü olduğunun göstergesidir. Birçok kilit taşı değişik renklerde üretildiği gibi de istenmesi halinde kent planlamasına uygun görünümle de üretilmesi mümkündür. Kilit taşı fiyatları Ankara diğer yer döşeme gereçlerine göre çok daha uygundur, bundan dolayı güvenle kullanabilir bulunduğunuz yere güzel ahenk verebilirsiniz.

kilit taşı f,iyatlarıBİLGİLENDİRME

 

 

NEDEN KILITLIPARKETASI.COM
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER