0543 621 8077     0543 621 8077
kilitliparke@gmail.com     Talep Formu
0543 621 8077     0543 621 8077     kilitliparke@gmail.com     Talep Formu
Profesyonel Kilitli Parke Taşı!

Kilit taşı firması

06 Mart 2018     1341 Görüntüleme

Dünyanın farklı bölgelerinde olduğu gibi ülkemizde de kullanımı çok fazla olan bir üründür. Zarif ve estetik bir görünüm elde etmek için kilitli parke taşları çok cazip ve de popüler bir yol kaplama malzemesidir. Bu anlamda ihtiyacınız olan ürünleri Kilit taşı firması seçeneklerinden değerlendirebilirsiniz. Beton parke taşları olarak bilinir. Halk arasında bilinen adı kaldırım taşıdır. Kaldırım taşı olarak bilinsede, farklı alanlarda da kullanıma müsaittir. Çok zengin desen ve renk seçeneği mevcutur. Bu ürünlerin uygulama açısından da zengin seçenekleri bulunmaktadır. Benzer farklı kaplama malzemelerinde olmayan çok ilgi çekici özellikleri mevcuttur. Dış mekanlarda ihtiyaç duyulan zemin kaplamaları için bire bir seçim olacaktır.

Her zaman için alternatif sunan bir üründür. Son derece zahmetsiz ürünler grubuna girmektedir. Taşıması çok kolaydır. Her biri hafif ürünlerdir. Bu yönüylede popüler olan ve ihtiyaç durumunda Kilit taşı firması alternatifleriniz çok fazladır. Renk desenler çok sağlamdır. Uzun süre ve yıllar boyu rengini muhafaza etme özelliği vardır. Temizlenmesi çok basittir. İster silerek, isterseniz de yıkayarak temizleyebilirsiniz. Birbirine kilitleme sistemi ile bağlanır. Bozulma, yıpranma, boşluk oluşturma ve dağılma gibi durumlarla karşı karşıya kalmazsınız. Sökülme işlemi son derece basittir. Normal asfalt işlemlerinde sökülme gibi bir durum söz konusu değildir. Uygulama yapılan alanda bir alt yapı sıkıntı oluştuğunda kolayca sökebilir ve sorunu giderdikten sonra aynı ürünleri kolayca tekrar monte edebilirsiniz. Kısa, orta ve uzun vadede oldukça maliyetsiz bir üründür.

İşçilik ve malzemeden her zaman tasarruf anlamı taşımaktadır. Büyük bir alanda kaplı olan kilitli taşların tamamının sökülmesi gerekmemektedir. Sadece sorun olan bölgeyi sökebilir ve sorunu giderebilirsiniz. Yükseklikleri farklı ölçülerde olabilmektedir. Bu durum tercih ettiğiniz Kilit taşı firması ürün gruplarına göre değişmektedir. Tüm firmalarda ürünler vardır. Sizin proje ve ihtiyacınıza göre farklı seçimleri her zaman için yapabilirsiniz. Daha çok 6, 8 ve 10 cm yüksekliklerinde satış yapılmaktadır. En çok giden ve tercih edilen ölçüler bu şekildedir. Şekil olarak çok fazla seçenek mevcuttur. Aşık taşı, elips taş, S taş, baklava tipi taş, sekizgen, küp, kare, lamba taş, L taş, dikdörtgen taş ve benzer şekillerde seçim yapılabilir. Bu seçimler tamamen sizin yapmak istediğiniz alan ve projeye başlıdır. İstediğiniz seçimleri yapabilir ve kilitli taş firmaları üzerinden satın alabilirsiniz. Fiyatları oldukça düşük ve her zaman için avantajlı maliyetlere sahiptir.

Sizde bu ürünleri tüm ihtiyaç alanlarınızda kullanabilirsiniz. Her yönüyle cazip ve avantajlı olan bu ürünleri Kilit taşı firması üzerinden satın alabilirsiniz. Tüm yer döşemeleri için uygundur. En çok kaldırım döşemesinde tercih edilir. Şehir içi yollarda kullanımı çok fazladır. Parklar içinde ideal bir seçim olmaktadır. Ülkemizde tüm şehirlerde bu ürünleri sıklıkla görebilirsiniz.

kilit taşı firmasıBİLGİLENDİRME

 

 

NEDEN KILITLIPARKETASI.COM
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER