0543 621 8077     0543 621 8077
kilitliparke@gmail.com     Talep Formu
0543 621 8077     0543 621 8077     kilitliparke@gmail.com     Talep Formu
Profesyonel Kilitli Parke Taşı!

Kaldırım ve otopark taşları

05 Ekim 2016     756 Görüntüleme

Her türlü doğa şartlarına karşı dayanıklı sağlam yapısı ile birlikte ağır yüklere karşıda uzun ömürlü olan otopark taşları taşları en çok tercih edilen uygulamalar arasında yer almaktadır. Doğayla iç içe ve çevreye karşı duyarlı olan parke taşları her türlü açık ya da kapalı alan çevre düzenlemeleri başta olmak üzere meydan, yol ve park yerlerinde de kullanılmaktadır. Peyzaj mimarisi ve inşaat sektörünün de vazgeçilmezi haline gelen beton parke taşları kolay kullanıma sahip az masraflı ve uzun ömürlü bir malzemedir. Kilitli parke taşları ekonomik olmasının yanı sıra altyapı çalışmalarında da sökülüp yeniden kullanılmaktadır. Şekil ve renk çeşitliliği bakımından da diğer malzemelere göre daha estetik bir duruşa sahip olan kilitli parke peyzaj düzenlemelerinde diğer döşeme uygulamalarının dışına çıkarak yepyeni uygulamalar oluşturmanıza olanak sağlar. Yüksek teknolojiye sahip olarak üretilen kilitli parke taşları birinci sınıf işçilik kalitesinde en dayanıklı ve üstün özelliklere sahip olarak üretim gerçekleştirmektedir.

Geniş uygulama alanlarını içinde barındıran kilitli parke taşları aklınıza gelebilecek her alanda uygulayabileceğiniz bir kolaylığı sizlere sunmaktadır. İşçilik, malzeme ve uygulama bakımından birçok avantajı beraberinde getirecek olan kaldırım taşları  taşları dekoratif görünümleriyle de her türlü mimariye uygun olarak kullanılmaktadır. Çevremize baktığımızda sanayi alanı ve yol gibi alanlarla birlikte ticari merkezlerde, araç park alanlarında, fabrika ya da benzeri yoğun çalışmaların etkisinde kalmış bölgelerde uzun yıllar aynı güzellikte kilitli parke taşı kullanılmaktadır. Yüzey aşınmalarına karşı dayanıklı olan kilitli parkeler dona karşıda üstün bir koruma etkisine sahiptir. Kilitli parke taşlarında mümkün olduğunca iki taş arasında hiç boşluk kalmayacak şekilde döşenmesi gerekir. Farklı renk seçenekleri ile dekoratif zeminler elde etmenize de olanak sağlayacak olan kilitli parke taşları kullanacağınız alanlara göre özel olarak üretilmektedir.

Asfalttan daha düşük maliyete sahip olan parke taşlar her mevsime ve her türlü koşullara karşı üstün bir koruma özelliğine sahiptir. Parke taşları basınç, kırılma, aşınma ve donmaya karşı yüksek mukavemet ve üstün dayanma gücüne sahiptir. Altyapı çalışmalarında da kolaylıkla sökülebilme özelliğini taşıyan kaldırım taşları  sağlam, dayanıklı, pratik ve sürekli kullanım özelliğini taşımaktadır. Yüksek evsaflı kaliteli beton malzemeden üretilen kilitli parke taşları vibrasyon ve pres uygulamalarından da geçirilerek yüksek dayanma gücünde ulaşır. Vibrasyon ve sıkıştırmanın etkisi ile betondaki hava boşluğu en aza indirilerek su emme oranı da ortadan kaldırılmaktadır. Son yıllardaki hızlı kentleşmenin en büyük getirileri arasında çevre ile uyum sağlayacak alternatif uygulamalar arasında kilitli parke taşları da büyük bir öneme sahiptir. Cadde, sokak ve bahçelerde hem ekonomik hem de kullanışlı olarak tercih edebileceğiniz kilitli parke taşları görünüm açısından da son derece estetik bir duruş oluşturmanıza olanak sağlayacaktır.

Kaldırım taşları, otopark taşları

otopark ve kaldırım taşları

  

 BİLGİLENDİRME

 

 

NEDEN KILITLIPARKETASI.COM
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER