0543 621 8077     0543 621 8077
kilitliparke@gmail.com     Talep Formu
0543 621 8077     0543 621 8077     kilitliparke@gmail.com     Talep Formu
Profesyonel Kilitli Parke Taşı!

Bordür Taşı

06 Mart 2018     731 Görüntüleme

Bahçelerde, şehir merkezlerinde ve çevre düzenlenmesinde kullanılan bordür taşları oldukça şık durmaktadır. Bu taşların belirli çeşitleri vardır. Damla ve prizma şeklinde olanlar en fazla tercih edilen ürünlerdir. Yer döşemelerinde Bordür taşıdekor amacıyla kullanılan en kaliteli ve korozyona karşı dayanıklı olan ürünlerdir. Kare ve prizma şeklin de olan modelleri vardır. Bir yapı dekorunda reklam yapmak veya tanıtım yapmak amacıyla kullanılan ve sanat gösteren ürünlerdir. Çeşitleri oldukça fazladır. Kilit şeklinde birbirine sıkı sıkı bağlanan modelleri vardır. Kilitli, prizma, küp, çim kare gibi değişken isimlerle ve farklı renklerle satışa sunulur. Ülkemizde doğal süsleme adına etkin kullanılan üründür. Şehir merkezlerinde, kaldırımlarda ve otel girişlerinde ise son derece modern durmaktadır. Bu ürünlerde kaplama yapısı oldukça kalitelidir. Birçok seminer salonlarda ve belediye kültür merkezlerinde tercih edilen ürünlerdir. İnşaat mühendisleri ve iç mimarlarında da tercih ettikleri ürünlerdir.

Bordür taşı

Bordür taşı fiyatları

Bordür taşı ustası

Bordür taşı firması

Bordür taşları estetik olan ürünlerdir. Yer veya duvar döşemelerinde kullanılır. Bordür taşlarıbir resim çizmek için ideal olarakkullanılabilir. Ülkemizde Bordür taşı ürünleri satan bayiliklerden farklı renk ve modellerde ürün tasarımı alabiliriz. Bordür taşları uygulama alanları oldukça fazladır. Bordür taşları insanlara kullanım rahatlığı sunar. Devletin resmi mekânlarında kabul yerlerinde kullanılan ürünlerdir son derece kalitelidir. Ülkemizde bölgesel yerleşimlere uygun olan farklı ölçülerde bu ürünleri temin edebiliriz. Bazı zaman çevrede insanları yol ayrımlarında bilgi sahibi yapmak açısından kullanılır. Özellikle tasarımcılar yağmur oluklu olan desenleri ve oval şeklinde olan desenleri terci etmektedir. Uygulama alanları oldukça fazla olan ürünlerdir. Ürünlerde silikon kauçuk malzemelerde kullanılarak zemin döşemesine yerleşimi sağlanır. Ayrıca darbelere karşı ise; son derece sağlam yapıda olan ürünlerdir. Büyük, küçük ve değişen ebatlarda kesimi yapılarak müşteri isteğe uygun satışı sunulur. Toptan alımlarda daha uygun maliyetleri vardır.

Kullanım alanları, ise toplu konut ve insanların çok sık ziyaret ettikleri yerlerdedir. Bordür taşları seminer salonlarında, bir otopark girişinde, özel işletmelerde, etüt merkezlerinde, alışveriş merkezlerinde kullanıma uygundur. Bahçe ve belediye işlerine özel olan döşemelerde ise; etkin kullanılır. Bordür taşları üretici firmaları üretim tesislerinde son derece hassas kaliteli süreçleri yaparak satış işlemlerinigerçekleştiririz. Bu ürünlerde kullanım rahatlığı ve kalite olduğundan dolayı çok fazla tercih edilir. İnsanların özel malikâne süslendirmek açısından son derece kalitede durmaktadır. Yaşam alanlarını renklendirmek için tercih edilen ürünlerdir. Bordür taşları zemin içerisinde farklı metotlarda kullanılır. Bordür taşları ürünlerinde yönlerinde değişiklik yapılabilir. Yatak zeminlerde farklı uygulamalarda kullanılır. Ülkemizde birden fazla toptan satıcısı olan firmalara vardır. İnternet sitesine ise Bordür taşıdeğişen fiyatlarla satılır. Kaldırımları süslemek açısından sık dokunan ve zeminde kaliteli duran oldukça değerli olan ürünlerden olmaktadır. Kaldırım kenarlarında veya bir tatil merkezleri girişlerinde resepsiyon süslemelerinde kullanılır.

Bordür taşı

bordür taşı ankaraBİLGİLENDİRME

 

 

NEDEN KILITLIPARKETASI.COM
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER