0543 621 8077     0543 621 8077
kilitliparke@gmail.com     Talep Formu
0543 621 8077     0543 621 8077     kilitliparke@gmail.com     Talep Formu
Profesyonel Kilitli Parke Taşı!

Ankara bordür taşı

06 Mart 2018     647 Görüntüleme

Bahçelerde kullanılan bordür taşları son derece modern durmaktadır. Bahçeleri dekore etmek açısından insanların gözlerine hoş gelen bu ürünler kullanılır. Bireysel bahçe alanlarında ortamı şık göstermek ve düzenli göstermek adına kullanılan ürünlerdir. Birçok firmaların tercih ettikleri bu ürünler kalite standartları çerçevesinde sürdürülerek kurallar dâhilinde üretilir. Ürünlerde bir alanda yaratıcı kimlik oluşturmak ise, son derece kolaydır. Birçok inşaat mühendislerinin seçimlerini yansıtan proje bazlı temelde dekor amacıyla kullanılır. Farklı renkleri ve desenleri vardır. Zemin uygulanması biçimlerinde değişiklik yapılabilir. Bahçeleri son derece düzenli ve farklı göstermeye ve tanımlamaya yarar. Bu nedenle birçok özel şirketlerin tercih ettikleri mermer biçimde olan dekor yapı ürünlerdir. Peyzaj mimarisinde bahçe alanlarında kişilerin isteklerine özel olarak dekore edilir. Bu nedenle ülkemizde ve Avrupa ülkelerinde Ankara bordür taşı ürünleri modern mimari ve kimliği yansıtan içerikleri geniş yelpazeye sahip olan ürünlerdir. Bu ürünleri bazı zamanlar takım çalışması içerisinde görebiliriz.

Ankara bahçe bordür taşı

Bordür taşı

Bahçe bordür taşları

Bordür taşı fiyatları

Ankara bordür taşı fiyatları

Bordür taşı ustası

Uygulama alanları geniş olan bu ürünler özel bahçe alanlarını restore etmek açısından son derece değerli olan parçalardır. Zemin uygulanması ise son derece pratiktir.   Bahçelerde kullanılan bordür taşları görselleri zengin duran ürünlerdir. Yer döşeme sistemlerinde farklı alaşımlarla yere monte edilmesi sağlanır. Bu aşamada Bahçe bordür taşıürünleri uzman ustalar ise son derece kaliteli işçilikler yaparak yere döşeme yapmalıdır. Bu nedenle bu alanlar bahçe süsleme ve düzenleme açısından pratik kullanımlar sunar. Farklı bloklarla yerleşim yapılmasını sağlar. Kişiye özel olan villa tarzı yaşam alanlarında özgün duruşlar sergileyen bu yapı dekorda oldukça önemli bir yere sahiptir. Örneğin büyük bir bahçe alanında mekân yenileme ve restore etme işlemlerinde tercih edilen bahçe bordür taşları aynı zamanda kurumsal kimliği yansıtabilir. Yer döşemesinde bir firmanın amblem ve tanıtımını yapmak ise, son derece kolaydır. Bahçelerde olan bordür taşları yatırım içinde ve uygulama alanlarını renklendirme için her zaman iyi örnek olacaktır. Bahçe düzenleme sektöründe birçok mimarın kullandığı ürünlerdir.

Bahçelerde farklı blokları yönlendirmek ve şekillendirme açısından son derece önemlidir. Özellikle belediye ve halk merkez birimlerinde tercih edilir. Bir tiyatro kültür merkezinde çevre düzenlenmesi adına son derece önemli olan ürünlerdir. ÜlkemizdeBahçe bordür taşı modern mimariyi gün yüzüne çıkaran en önemli parçalardır. Suya dayanıklıdır. Uzun süre kullanım sunar. Yapı gereği olarak sağlamdır. Bu nedenle birçok dış dekor tasarımcısının tercih ettikleri ürünlerdir. Bahçelere şekil ve yön vermek açısından ideal olmaktadır. Aynı zamanda kenar süslemelerinde bahçe dekorlarında modern duran yapıda üretilir. Bu malzemelerin kaplama kalitesi sektörde oldukça dayanıklı olmasıyla bilinir. Bu nedenler tercih edilir. Müşteri isteklerine uygun olarak üretilecek sisteme sahiptir. Satış sistemleri ise; kilo bazında yapılır. ürünlerin hafif gövde yapısı olduğundan dolayı tercih edildiğini unutmamak gerekir.

Bahçe bordür taşıBİLGİLENDİRME

 

 

NEDEN KILITLIPARKETASI.COM
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER